חבילת אתר אינטרנט של לייטבוקס

אודות לייטבוקס:

לייטבוקס הוקמה במטרה אחת - לאפשר לכם, בעלי עסקים, שירותים מתקדמים בעולם האינטרנט תוך יכולת בקרה, שליטה ונגישות מלאה לתכני האתר שלכם, בכל זמן ומכל מקום, וזאת באמצעות כלי פיתוח מהמתקדמים בעולם האינטרנט.

כיום, כל בעל עסק מודע למשמעות ולחשיבות של אתר אינטרנט איכותי ומקצועי, ועל מנת ליצור את הרושם הנכון אצל הגולש פיתחנו, לאחר ניתוח מעמיק ויסודי של צרכי לקוחותינו, מוצרים המאפשרים באמצעות ממשק ייעודי, בצורה ידידותית למשתמש, וללא רקע קודם בבניית אתרי אינטרנט, יכולת ניהול אתר אינטרנט עצמאי בצורה מלאה.

פיתוח המוצרים המוצעים ללקוחותינו נעשה משך תקופה ארוכה במטרה ליצור מוצרים ייחודיים המותאמים בצורה אופטימאלית לבעלי מקצועות חופשיים, עסקים קטנים, וחברות.

השירותים המוצעים באתר מבוססים על השקפתנו ובבסיסה מתן כלים מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו. יצרנו עבורכם חבילות המספקות מענה לכלל צרכי העסק, כך שהחבילות משלבות לא רק ריבויי שפות, נגישות, בקרה ושליטה מלאה על אתר האינטרנט, אלא מאפשרות ללקוחותינו להנות מעיצובים מרשימים עם אוריינטציה שיווקית המותאמת לתחום עיסוקם, וכן, מתשתית המותאמת לקידום יעיל של אתר האינטרנט במנועי החיפוש.

צוות הפיתוח שלנו כולל בעלי מקצוע מובילים עם ניסיון מקצועי עשיר בחברות מובילות במשק, והאינטגרציה של עבודת צוות המתכנתים, הגרפיקאים, אנשי שיווק והפרסום, תורמת לנו לאפשר לכם ליהנות ממוצרים ברמה הגבוהה ביותר.