בניית אתרים בזול

בניית אתרים בזול
לא תמיד משתלם!

בניית אתרים בזול - הוא מושג יחסי לתמורה שאתה מקבל. אנו מצאנו את הנוסחה המושלמת לבניית אתר לעסקים במחיר נמוך ואיכות גבוהה!

אתר במחיר נמוך יכול להיות אתר באיכות גבוהה, שעלותו יחסית קטנה לתמורה המתקבלת. אבל זה לא בהכרח המחיר הכי נמוך שקיים, אלא המחיר הכי זול לאתר ברמת האיכות הזאת. רק טכנולוגיה מתקדמת וייחודית, ומערכת ניהול היוצרת מגוון של יכולות טכניות והעשרת תכנים מאפשרת בניית אתרים במחיר הוגן ובהתאמה אישית.


כמו בכל שוק לצד מפתחים העוסקים בבניית אתרים חכמים, מעצבים גרפיים מוכשרים ואנשי שיווק, מיתוג ותדמית, התפתח לו שוק האתרים הזולים המציעים לבעלי עסקים מערכות של בניית אתרים במחיר נמוך, או הקמת אתר על בסיס תבניות חינמיות ושימוש במערכות ניהול חינמיות של קוד פתוח, בו לעסק שלך יהיה בסופו של דבר אתר שכנראה רק אתה תגלוש בו, כי הוא יהיה מוגבל טכנית, בלי יכולת ניהול עצמית ללא בסיס ותמיכה מקצועיים, וכזה שלא תוכנן ולא הותאם לקידום ברשת, ובסופו של דבר הוא יהיה אתר סטטי, עם אפס תנועה ואפס פעילות כאמור- מלבדך !!!

המטרה של הקמת אתר לעסק, שתהיה לו נוכחות ובולטות ברשת, והוא יתמוך וימנף בשיווק העסק הקיים. בניית אתרים בזול, מבלי לקבל תמורה אפקטיבית, ישאירו אותך עם כמה תמונות וכמה מילות אודות ותוכן רעוע וכזה שמהר מאוד הוא ייפול בדיוק כפי שהוא קם - בלחיצת מקש, ויבריח את הגולשים אל המתחרים שלך, שם הם יעשו עסקים...
2 שניות- זהו חלון ההזדמנות של כל בעל עסק לגרום לגולש להישאר באתר שלו, אבל בשביל זה אתה צריך אתר איכותי ברמה גבוהה, קל לניווט, עם תוכן קריא וברור, עם מידע שיווקי, אתר ממתג ותדמיתי, בעיצוב אטרקטיבי, רלבנטי לסוג העסק שלך, כזה שיוכל להתמודד בשוק שלו, לבלוט מול המתחרים למשוך גולשים ולהפוך אותם ללקוחות פוטנציאליים.
פיתוח אתרים בזול לא מאפשרת לעשות את זה כי על מקצועיות - משלמים !

בניית אתרים לעסקים היא אסטרטגיה שלמה. הקמת אתר חדש משמעו - עוד עסק שמוקם באמצעים דיגיטליים וצריך להשקיע בו, לא פחות ממה שהשקעת בעסק האמיתי שלך. ואם העסק שלך יקר לך גם האתר צריך להיות יקר לך, כי היום בעידן האינטרנט, אם אתה לא קיים ברשת, משמע שאתה לא קיים, אתה מפסיד את כל הגולשים שיכולים להפוך ללקוחות הפוטנציאליים שלך, ואם אתה כבר בונה אתר, אז בניית אתר בזול רק כדי לצאת ידי חובה לא תענה על הצרכים האמיתיים שלך, לא תמנף אותך שיווקית, לא תייצר לך לקוחות פוטנציאליים והוא אף עלול לגרום לך נזק.

בניית אתר לעסק כמוהו כפתיחת סניף נוסף באינטרנט. לא מדובר רק בדפי תוכן המציגים תמונות וטקסט, אלא שמאחורי כל אתר עסקי מצליח, צריכה להיות חשיבה שיווקית, תדמיתית וממתגת, שמשווקת את האתר שלך באופן כזה שיגרום לו לבלוט מול המתחרים בשוק שלו, למשוך לקוחות פוטנציאליים מתעניינים, עד לרצון ליצור קשר. בשביל הצלחה, האתר שלך צריך להתמודד עם מציאות האינטרנט המודרני, התאמה לרזולוציות שונות ו לדפדפנים שונים, תמיכה במובייל, שמירה על חווית משתמש נכונה ומעניינת, שימוש בטכנולוגיות מתאימות לצורכי האתר.

בניית אתר מקצועי דורשת מעבר לידע טכני גם ניסיון, הבנה עסקית וכישורי שיווק, מיתוג ובידול, ולא כל חברת פיתוח ובוודאי שלא חברה הבונה אתרים בזול - יכולה להפיק אתר שעומד בסטנדרטים שיווקיים ותדמיתיים באיכות גבוהה ובמקצוענות שהיא גם התדמית העסקית שלך ברשת.

מה המחיר של בניית אתרים בזול?

כדי להבין מה זול קודם צריך לדעת מה הוא מחיר אופטימלי וכיצד לחשב אותו. לדוגמה: הערכה פיתוח של אתר תדמיתי, דינאמי לאחר תהליך של אפיון מעמיק ועיצוב מקצועי (נטו עבודה של מתכנת) - לפי הערכה גסה בממוצע 7 ימי עבודה, כלומר 63 שעות. עלות שעת עבודה של מתכנת בינוני 200 ש”ח. אתם יכולים לעשות את החישוב לבד ולהבין מה היא עלות פיתוח של אתר בסיסי באיכות גבוהה. לאחר שהגעתם ל 12,600, תוסיפו שעות עבודה של אנשי מקצוע נוספים שמעורבים בפרויקט. הרבה חברות משתמשות במערכות חינמיות לפיתוח או בשבלונות חינמיות שניתן להסיג בקלות ברשת. זאת הדרך שלהם לספק אתר פעיל בזמן קצר ובמחיר רצפה ששובר את השוק. בדרך כלל הם מגעים למחירים של 3000. בהחלט נכון להגדיר את עבודתם - הקמת אתרים בזול.

הקמת אתר אינטרנט בתשלום חודשי!

חיפשתם פיתוח אתרים במחיר נמוך? אז פגשתם בתופעה מעניינת של חברות הנותנות שירות של הקמת אתר לעסק על בסיס תשלום חודשי קבוע ומחירי רצפה. מה זה, ליסינג של אתרים? "אני מעוניין באתר ב 20 ש"ח לחמישה ימים, עם תעבורה מינימלית", "ואני רוצה 2 ב 10"... :)

אם חושבים על זה ברצינות, זה בהחלט פתרון כלכלי של בניית אתרים בזול ובזמן קצר. אך אם חושבים על תקופת השכרה לשנה, תגלו שבאותו תקציב אתם יכולים לבנות אתר איכותי לעסק שישרת אתכם שנים רבות עם יכולת קידום וללא הגבלות. כי בסופו של דבר שילמתם על מוצר, וכעבור שנה, גם אין לכם אתר וגם לא קיבלתם תמורה הולמת להשקע שלכם. כי אתר זול לא יכול להביא תוצאות. לכן, בניית אתר לעסק על בסיס תשלום חודשי, זה פתרון טוב לטווח קצר ובלי צורך באסטרטגיה שיווקית ועבודה יסודית של אפיון.

בגלל שהשוק של פיתוח אתרי אינטרנט פרוץ ותחרותי, האתגר האמיתי בשבילנו למצוא דרך לספק לבעלי עסקים אתרים איכותיים העומדים בסטנדרטים גבוהים של פיתוח ועיצוב, ועדיין להיות בתווך המחירים הנמוכים.

אנו בונים אתרים דינמיים לעסקים עם מערכת ניהול מתקדמת וגמישה שיש לה מגוון של יכולות תכנות, הכנסת תוכן והיא בנוייה ומתוכננת מראש לקידום ברשת, וכל זה במחירים הוגנים. הפתרון שלנו מבוסס על טכנולוגייה מתקדמת המאפשרת ויוצרת תבניות עיצוב איכותיות וגמישות, המאפשרות בניית אתרים לעסקים בהתאמה אישית, תוך ניתוח האסטרטגייה השיווקית והתדמיתית של העסק, הצרכים שלו והיעדים אותם רוצה האתר להשיג. אנחנו בהחלט יכולים להעיד כי אנחנו מצליחים ליצור עבור הלקוחות שלנו, אתרים שמנצחים ובולטים ברשת, עם פעילות שיווקית דינמית ותוססת ובמחירים הוגנים.