בניית אתרים לעסקים

בניית אתרים לעסקים זאת ההתמחות שלנו.

כל מה שהעסק שלך צריך בשביל להרוויח יותר, בניית אתר מנצח לעסק!

ליווי אישי, עיצוב אתרים ברמה גבוה, מערכת ניהול תוכן ידידותית, תבניות אתרים, כלים שיווקים לקידום אתר, דומיין ואחסון לשנה, התאמה למובייל. הכל בחבילה אחת!


האם העסק שלך צריך אתר בשביל להצליח יותר?

אם אתה בעל עסק קטן / בינוני והגעת אלינו, אז אתה כבר יודע התשובה. לרוב בעלי העסקים כבר קיימת המודעות לחשיבות של בניית אתר לעסק. סביר להניח שכבר הקמתם אתר לעסק בעבר, או שחשבתם על כך אך לא עשיתם את הצעד. אנחנו פה בשביל לעזור לכם לעשות את הצעד הראשון להצלחה וללוות אתכם בהמשך הדרך.

המטרה שלנו - לאפשר ללקוחותינו לקדם את העסקים שלהם למקומות מובילים בעולם האינטרנט. בניית אתר לעסק הינו רק צעד ראשון אשר יעמיד אתכם בשורה אחת עם מאות מתחרים, על מנת להיות בין המובילים, חשוב לקבל את הכלים הנכונים והמתאימים לעסק שלכם.

כבר בניתם אתר לעסק והוא לא עשה את העבודה.

לא להתייאש! יש לכך סיבות ואנחנו יכולים לפתור אותם.
בניית אתר לעסק בחינם - היום יש הרבה חברות המציעות לבנות אתר לעסק בחינם או במחירי ריצפה. זה יכול להישמע מאוד אטרקטיבי ולכן הרבה בעלי עסקים בוחרים בדרך החינמית. אכן, זו היא דרך טובה להתחיל וללמוד שבעולם העסקים בחינם קונים רק צרות. זהו עניין של עלות מול תועלת ולכן אין לצפות להפיק תועלת ממוצר חינם או זול מאוד.

בעבר, כאשר האינטרנט היה מקום שקט מפרסום ופחות מתוחכם ולא היה מציע לגולשים אפשרויות רבות כל כך, גולשים היו מסתפקים באתרים פשוטים של עסקים אשר לא משדרים מקצועיות ואמינות. העולם השתנה. לרוב העסקים כיום יש אתרים פשוטים שנבנו במערכות ישנות. האם כדאי להצטרף אליהם ולהישאר בנישה של עסקים המסתפקים במועט ונשארים מאחור? או שכדאי לשדר איכות ומקצועיות ולעמוד בשורה אחת עם חברות גדולות ויציבות?

בניית אתר לעסק על בסיס תבנית פשוטה

לקוחות רבים מגיעים אלינו לאחר שהקימו אתר לעסק על בסיס של תבנית שהציעו להם "כי זה זול", לבסוף מצאו את עצמם אם אתר שהם לא יכולים לקדם, לערוך או לשדרג. בניית אתר בעזרת תבניות אתרים לעסקים הינו פתרון כלכלי אך חשוב מאוד לדעת להשתמש בו נכון. לפני שבונים אתר לעסק על בסיס תבנית מוכנה חשוב לבדוק שהתבנית מתאימה עיצובית לתחום העסק שלכם, שיש מערכת ניהול ידידותית שתאפשר לכם לעדכן תכנים באתר, שיש תמיכה בכל השפות החשובות לכם ושיש לכם תמיכה טכנית באתר. על מנת לוודא את כל ההיבטים הללו מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע. את כל הפתרונות האלו תוכלו למצוא אצלינו בחבילת התבניות של לייטבוקס.

בחירת פלטפורמה נכונה לבניית אתרים לעסקים

בעיה נפוצה בבניית אתר לעסק הינה בחירה בפלטפורמה אשר לא מתאימה לעסקים קטנים. הרבה בעלי עסקים לא מתעמקים בצד הטכני לפני שמחליטים על בניית אתר לעסק, בוחרים במערכת פופולרית של מפתחי אתרים כגון: Joomla, Wordpress, Drupal. אלה הם מערכות חינמיות המיועדות בעיקר לבעלי מקצוע ומאפשרים לבנות אתרים דינמיים בזמן קצר יחסית. הבעיה העיקרית במערכות האלה היא שלאחר הקמת אתר קשה לנהל ולערוך תכנים ללא תמיכה מקצועית. לכן הרבה עסקים קטנים, שלא מעוניינים להחזיק איש מקצוע צמוד, נתקעים עם אתרים שהם לא מסוגלים לנהל לבד. אנחנו מציעים ללקוחותינו בניית אתר לעסק על בסיס פלטפורמה ייחודית שלנו, אשר אינה מגבילה אתכם, תמיד יש חברה שתתמוך באתר שלכם, קלה לשימוש ללא ידע מיקצועי, מאובטחת וחכמה.

איזה סוג אתר הכי טוב לעסק שלי?

שאלה שחשוב להעלות ולבדוק לפני שמחליטים על בניית אתר לעסק. ישנם הרבה סוגי אתרים, עם אסטרטגיה שיווקית שונה ופונקציונליות שונה. כגון: אתר תדמיתי לעסק, אתר כרטיס ביקור, דף נחיתה, אתר קטלוג לעסק או אתר פורטפוליו, אתר תוכן או אתר חדשות, אתר מכירות לעסק או חנות וירטואלית. כל האופציות פתוחות בשבילכם. מה שחשוב, לבחור בסוג האתר המתאים ביותר ושבאמת יקדם את העסק שלכם, רמת מורכבות מתאימה לכם ובעלויות נוחות.

לדוגמא:

אם אתם חברה של עורכי דין או עסק שנותן ייעוץ - אנחנו ממליצים לכם בניית אתר תדמיתי לעסק, כולל כלים שיווקיים ומודלים מתאימים לתחום (מאמרים, חדשות, טפסים, גלריות וידאו).

  • צור קשר
  • עורך טקסט
  • וידאו
  • חדשות
  • מאמרים

דוגמה נוספת:

אם אתם עסק שמוכר או מיצר מוצרים, למשל תכשיטים - אנחנו ממליצים לכם בניית אתר קטלוג לעסק. הרעיון של אתר קטלוג להציג את המוצרים של העסק ולתת מידע או פרטים על כל מוצר. כאשר התוצאה הסופית לגרום לגולשים לבצע הזמנה דרך האתר.

  • צור קשר
  • קטלוג
  • עורך טקסט
  • וידאו
  • מאמרים