בניית אתר אינטרנט לקידום עסקים

בניית אתר אינטרנט - הדרך הקצרה והמשתלמת לקידום עסקים.

הלקוחות הפוטנציאליים מחפשים אותכם באינטרנט, ואתם עוד לא שם!

בניית אתר אינטרנט יוצרת נוכחות של העסק שלכם באינטרנט ופותחת בפניכם עולם חדש של אפשרויות והזדמנויות להגדיל רווחים.


בניית אתר אינטרנט בהתאמה אישית

בניית אתרים בהתאמה אישית ובסטנדרטים גבהים זאת המומחיות שלנו. היום יש הרבה טכנולוגיות ופלטפורמות לבניית אתר אינטרנט. המטרה שלנו להבין את הצרכים ואת האסטרטגיה השיווקית של הלקוח, על מנת לבנות אתר בהתאמה מקצועית ונכונה בכל ההיבטים הטכנולוגים והעיצוביים. בלייטבוקס, בניית אתרים מתבצעת בסטנדרטים עולמיים, התחשבות בכל הדפדפנים הפופולרים, שימוש בטכנולוגיות מובילות, חוויית משתמש נכונה - UX, בניית אתרים רספונסיביים והתאמה למובייל, מערכת ניהול תוכן ידידותית, אחסון ודומיין, קידום בגוגל ומנועי חיפוש.

כאשר מדובר בהתאמה אישית בבניית אתר אינטרנט, מדובר לא רק ברמת המורכבות של האתר אלא גם פתרון כלכלי. בידינו אפשרות לספק אתרים דינמיים מורכבים, במחירים מתאימים לכל כיס. למה זה אפשרי?

הסיבה העיקרית, היא הניסיון הרב שצברנו בבניית אתרים ברמות מורכבות שונות והפיתוח שעשינו באפליקציות ומערכות ניהול באינטרנט. לכן תמיד, לפני שמתחילים פיתוח של אתר מ 0 עבור לקוח חדש, אנחנו בודקים אפשרות התאמה של תבניות שפיתחנו באתרי אינטרנט קודמים, כדי להוזיל את עלויות הפיתוח ולספק אתר איכותי בעלות מינימלית ובזמן הספקה קצר. אנחנו בלייטבוקס, מתמחים בבניית אתרים עם אוריינטציה שיווקית. הרעיון של בניית אתר אינטרנט, לשיווק אותכם או את המוצר/שירות שלכם והמטרה הסופית להגדיל מקסימלית את הרווחים שלכם בעזרת השירות שלנו.

בניית אתרים לעסקים גדולים וחברות, מתבצעת בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ודורשת תהליך אפיון מעמיק בכל הפרטים הקטנים גם מבחינת עיצוב אתר אינטרנט, חוויית משתמש, מודולים חשובים לבניית אתר טכנולוגיות מתאימות.

בניית אתרים לעסקים קטנים

בניית אתרים לעסקים קטנים לא מחייבת צורך של פיתוח, אפיון מעמיק ותקציב גבוה. בלייטבוקס, משקיעים את רוב המאמץ, לאפשר לעסקים קטנים לצמוח באינטרנט. הפרויקט שלנו לעסקים קטנים/בינוניים מתמחה בייצור תבניות דינמיות עם אפשרות של התאמה אישית בצורה מירבית, בעזרת מערכת ניהול נוחה וידידותית.

נכון שכל עסק הוא מיוחד ודורש התייחסות מקצועית ובניית אתר אינטרנט בהתאמה אישית. אמנם ידוע שרוב הצרכים של עסקים קטנים זהים ברמת מורכבות והקונספט. לכן, ערכנו מחקר ובדיקות של צרכי עסקים והרגלי גלישה של משתמשי הקצה על מנת ליצור לעסקים תבניות מוכנות לפי תחומי עסקים, המכילות את כל היכולות הטכניות, מודולים יעילים וקלים שיווקיים לקידום עסקים באינטרנט.

מה צריך להיות באתר אינטרנט בסיסי?

אפיון נכון הוא הדרך לניצחון - האתר חייב לקלוע למטרה, כאשר המטרה להגיע ליעדים לפי דרישות הלקוח. אפיון אתר כולל הרבה אספקטים שיווקיים, טכניים, אסטרטגיים. המטרה של אפיון להביא מוצר אידיאלי ויעיל. יש מקרים כאשר האייפון נעשה מראש על ידי החברה, והלקוח יכול ליהנות ממוצר מוגמר. כל מה שנדרש, לעשות התאמה אישית.

עיצוב מנצח - עיצוב מקצועי הוא שקובע בעיני המשתמשים, האם כדאי להם ליצור אתכם קשר, לבצע הזמנה ורכישה אונליין, או לפנות למתחרים שלכם. בלייטבוקס, עיצוב אתרים מקצועי ונכון הוא חלק בלתי נפרד מתהליך בניית אתר, גם ברמה הגרפית וגם ב רמת חוויית משתמש.

טכנולוגיה היא אבן יסוד - כאשר אתר אינטרנט בנוי ועולה לאוויר, אנחנו יכולים להתרשם מחזית האתר, העיצוב והתוכן. אמנם, החלק שלא נראה לעין (הטכנולוגיה) עושה את כל העבודה. כתיבת קוד תקין, התייחסות לכל הפרוטוקולים גורם לביצועים טובים, טעינה נכונה ומהירה, יכולת קידום בגוגל, בקרה ומערכת ניהול. אתר אינטרנט שבנוי נכון, ישרת אתכם לכל החיים.

תוכן שולט בסיטואציה - הלקוח נכנס לאתר, בשניות הראשונות הוא חייב להבין אם הוא הגיה למקום שהוא חיפש, האם האתר משדר אמינות ומקצועיות, מה השירות או המוצר ואיך מיתקדמים. תוכן שיווקי נכון סוגר לכם את העסקה מקדם את האתר באינטרנט למקומות מובילים.