בניית אתרי תדמית

בניית אתר תדמית לעסק

מעוניינים ליצור לעסק שלכם תדמית איכותית ומנצחת? כאן בונים תדמית דיגיטלית לעסקים!

אתר תדמית - תפקידו כשמו הוא ליצור אימג' לחברה, עסק או בן אדם פרטי באינטרנט. לרוב האתר משמש כרטיס ביקור עם הרחבה על פעילות החברה ויכולת יצירת קשר דרכו. תפקידו לעסקים באינטרנט דומה לתפקיד הויטרינה של המשרד או חנות. הלקוח הפוטנציאלי שעובר ליד ויטרינה (אתר תדמית של עסק) יכול להבין ממבט ראשון מה תחום העיסוק, איזה סוגי שירות או מוצר העסק מציע, האם מדובר בעסק קטן, בינוני או גדול. כל מידע חשוב שהעסק מעוניין לשדר.


מה חשוב באתר תדמיתי מודרני?

בעבר אתרי תדמית נבנו בצורה סטטית פשוטה, כמספר מוגבל של עמודי תוכן בסיסיים על בסיס HTML. היום התפתחות טכנולוגית ועולם האינטרנט מעלים היבטים רבים להצלחת אתר ועמידה בסטנדרטים מודרנים. יחד עם זאת התפתחו פתרונות רבים להקמת אתרי תדמית בזול ובחינם. היום האינטרנט מוצף באתרי תדמית של חברות ועסקים, לכן בשביל להצליח וליבלוט, חשוב לבנות תדמית איכותית ומקצועית, בסטנדרטים גבוהים וכלים נכונים.
אנחנו בלייטבוקס לא מתפשרים על איכות! לדעתנו בניית תדמית באינטרנט זה צעד חשוב להצלחת עסק.

רשימת קריטריונים לבניית אתרי תדמית בלייטבוקס:

 • עיצוב ברמה גבוהה

  תבניות עיצוב של לייטבוקס בהתאמה אישית. עיצוב ייחודי על בסיס אפיון הפרויקט וסקר שוק.

 • ידידותי לגוגל

  עיצוב, חווית משתמש ומימשק העומדים בסטנדרטים עולמיים של נגישות, מבחני קונטרסט וצבע. קוד תקין ונקי לפי פרוטוקולים עדקניים.

 • התאמה למובייל

  בניית אתרים למובייל עם עיצוב רספונסיבים בהתאמה לכל סוגי הרזולוציות פופולריות ומכשירי מובייל.

 • מערכת ניהול תוכן

  מערכת ניהול ידידותית ומתקדמת. הפועלת בשיטה drag and drop ומאפשרת לעדכן תוכן בזמן אמת וללא הגבלה.

 • טכנולוגיה מתקדמת

  האתרים שלנו בנויים בתכנולוגיית ASP.NET והם תומכים בכל החידושים הטכנולוגיים: HTML5, CSS3, JQUERY

 • כלים לקידום

  כלים מתקדמים לעריכת תוכן ותגיות מטה המיועדים להתפתחות אורגנית יעילה בהתאם למנועי חיפוש.

עיצוב אתר עם אוריינטציה שיווקית

בתור בעלי עסקים תחשבו, מה הוא היעד המרכזי שאתם מציבים בהשקעה על בניית אתר תדמיתי. לדוגמה: להעביר מסר ומידע, יצירת תדמית אינטרנטית לעסק, ליצור זירה שיווקית וירטואלית שתחזק את העסק הקיים וימנף את הפעילות העסקית שלו.

היום רוב האתרים מתמודדים עם העברת מסרים גם ברמה של תצוגה גרפית וגם ברמת התכנים. כמו כן קיימים לא מעט אתרים מושקעים ברמה עיצובית, אבל רק אחדים הם אלה שמצליחים ברמה שיווקית ועסקית. אנחנו בלייטבוקס מתמחים בעיצוב, בניית אתרים ואפליקציות עם אוריינטציה שיווקית. האתרים שלנו מתחשבים בהיבטים רבים של UX - חווית משתמש, הרגלי גלישה ופסיכולוגיה קוגניטיבית. כאשר המטרה הסופית לספק ללקוחותינו מוצר איכותי ויעיל שיעבוד בשבילכם כמו שעון שביצרי.

מודלים רלוונטיים לאתרי תדמית

בשפת התוכנה, מודול - אפליקציה פונקציונלית והיא אינטגרלית במערכת אך בעלת התנהגות עצמאית. במקרה שלנו מדובר בכל היכולות הטכניים שהאתר מכיל. לדוגמה: תפריט דינמי, גלריות, טפסים וכו'. הכלים הבסיסיים לאתרי תדמית, הם כלים המאפשרים להעביר מסר טקסטואלי וויזואלי הנחוצים ליצירת תדמית של העסק, בנוסף הכלים ליצירת קשר המאפשרים למשתמשי קצה להשאיר פרטים באתר או ליצור קשר עם בית העסק. היום הגולשים לא מסתפקים באתרים פשוטים. על מנת לרצות משתמש מודרני יש צורך להשתמש בכלים מודרניים. כמו מודולים של סליידרים, גלריות, חדשות ומאמרים, רשתות חברתיות ווידאו. היכולות החדשות של הטכנולוגיה יוצרים אינטראקציה ידידותית עשירה, המספקת בזמן קצר את כל המידע הרלוונטי ויוצרת לגולשים תחושה של סיפוק.

כל לקוחותינו נהנים ממערכת ניהול המאפשרת שימוש חופשי במגוון מודולים שימושיים לאתר. הלקוח תמיד יכול להיכנס לפאנל ניהול ולעדכן מידע במודולים ולהחליט על מיקומם באתר בצורה פשוטה ואינטואיטיבית.

רשימת מודולים:

 • צור קשר
 • עורך טקסט
 • וידאו
 • חדשות
 • מאמרים

מבנה של אתר תדמית בסיסי

מבנה אתר נקבע מכמות המודולים והתכנים הרלוונטיים לאתר ומיקומם. המיקום של כל אלמנט במסך נקבע לפי רמת החשיבות שלו למשתמשי הקצה ובהתאם ליעדי האתר, כמו: יצירת תדמית, הפקת לידים, העברת מסר. המסר המרכזי חייב להיות ברזולוציה של המסך (above the fold). על מנת למקם נכון את כל המודולים ולבנות ממשק משתמש נכון, יש צורך בהרבה ידע וניסיון בחוויית משתמש, ארכיטקטורה של מידע ופסיכולוגיה. לדוגמה כמה אספקטים חשובים: פעילות קוגניטיבית של המוח בזיהוי צורות וצבעים. איך העין האנושית סורקת תכנים במסך וכיצד המוח מתרגם מידע ויזואלי.

כידוע, פיזיולוגית המבט הראשון על המסך מתחיל בפינה שמאלית עליונה. זאת הסיבה למיקום מקובל של לוגואים באתרים. דבר ראשון הצופה מבין לאן הוא הגיע. העין שלנו סורקת את המידע הראשוני בזיגזג על המסך. מהפינה השמאלית לקצה המסך הימני ומשם לפינה השמאלית למטה. זאת רק דוגמא קטנה מתוך רשימת בדיקות שאנחנו עורכים בתהליך של בניית אתרים לעסקים, אפליקציות, פלטפורמות וכמובן אתרי תדמית.

דוגמא לתכנון ממשק:

דוגמא לתכנון ממשק משתמש לאתר תדמיתי

לסיכום, היום יש הרבה דרכים להקים אתר תדמיתי לעסק, ברמת מורכבות שונה, מהזול ביותר ליוקרתי. אמנם בשביל להצליח, אתם חייבים אתר שעובד נכון, משדר אמינות ואיכות, יוצר תדמית חיובית מביא לקוחות חדשים. אתר שתמיד יהיה כמה צעדים לפני המתחרים. אנחנו בלייטבוקס מציעים ללקוחותינו פתרון כולל לבניית אתרי תדמית לעסקים. כל הכלים והשירותים הנלווים במקום אחד!