עיצוב אתרים

עיצוב אתרים,
בסיס לבניית אתר מנצח

מעוניינים בעיצוב אתר מקצועי ויחודי?
לייטבוקס - עיצוב אתרים עד הפרטים הקטנים

עיצוב אתרים מקצועיים הוא תהליך מורכב הדורש מיומנות רבה וידע מעמיק הקובעים את הקו העיצובי, מיתוג, ארכיטקטורה של התוכן, חווית משתמש UX, ממשק משתמש UI, שימוש בטכנולוגיה וטכניקה לבניית אתרים.

תהליך נכון של עיצוב אתר, מיצר אתר ייחודי העונה על כל דרישות הלקוח, מותאם לרזולוציות ומנועי חיפוש, חווית משתמש נוחה ואינטואיטיבית.


מה הוא עיצוב אתר מקצועי?

עיצוב - פירושו, מתן צורה לדבר. בניגוד לאמנות, עיצוב הוא תהליך מקצועי העונה על צרכי הלקוח ומטרתו להיות שימושי ויעיל. עיצוב אתר אינטרנט זה תהליך הכולל היבטים עיצוביים, גרפיים וטכנולוגיים הקובעים את השפה הגרפית, ארכיטקטורה וחווית משתמש באתר. המטרה של עיצוב אתר, להפיק מוצר ייחודי ויעיל, העונה על דרישות הלקוח, מגבלות של עולם האינטרנט ושימושיות לגולשים.
עיצוב מקצועי לאתר, הוא שמבדיל את האתר ממתחריו בעולם האינטרנט משפיע על החלטת הגולשים לפנות לשירותי האתר או העסק, זמן גלישה באתר, יצירת ליד באתר. עיצוב אתרים הוא תחום מאוד דינמי ומורכב, הדורש הבנה וידע מעודכן בספקטור רחב של תחומים ופתרונות אינטרנטיים. לכן עיצוב אתר מקצועי דורש ניסיון רב. מעצב אתרים חייב לחיות את עולם האינטרנט.

עיצוב אתרים בלייטבוקס

בלייטבוקס, עיצוב אתרים הוא אבן יסוד בתהליך בניית אתרים. כל מוצר שאנחנו מפיקים, עובר תהליך עיצוב מעמיק עד הפרטים הקטנים. אנחנו מתמחים בעיצוב אתרים, עיצוב תבניות, עיצוב אפליקציות, עיצוב מערכות.

שלבים בתהליך עיצוב אתר:

הבנת דרישות הלקוח וקהל יעד - עיצוב אתרים מתחיל מהבנת דרישות הלקוח, היעדים של האתר, אסטרטגיה שיווקית של האתר, הבנה מיהו קהל היעד של האתר.

אפיון מעמיק - שלב אפיון אתר, הוא שלב של מיחקר, השגת מסקנות וקביע של כל המרכיבים הגרפיים והטכניים בבניית האתר. גם אם מדובר על עיצוב אתר פשוט או עיצוב אתר מורכב, חשוב לעבוד מסודר ומקצועי. אפיון אתרים נועד לעשות סדר בתהליך בניית אתר ולקבוע מה סוגו (אתר תדמיתי, אתר קטלוג, חנות וירטואלית...), ארכיטקטורה של האתר, שימוש במודולים וטכנולוגיה, בדיקת אתרי אינטרנט מתחרים, הפקת תרשים זרימה של ממשק משתמש UI בהתאם להרגלי גלישה של קהל היעד ודרישות הלקוח.

בחירת שפה גרפית - הבחירה מתבצעת על בסיס אפיון ומיתוג החברה במידה ויש. בשלב זה של עיצוב אתר, בוחרים את השימוש בצבע, צורה, פונטים, תמונות. קובעים את הקו העיצובי של אתר אינטרנט.

עיצוב של דף הבית והפקת סקיצה ראשונית - החלק המשמעותי בעיצוב אתר, הוא עיצוב של דף הבית. זה המסך הכי חשוב באתר אינטרנט, המכיל את רוב האלמנטים השימושיים לכל אורך האתר. בשלב הזה נקבע הקו העיצובי הסופי של האתר, חווית משתמש UX וממשק משתמש סופי. כתוצאה, מפיקים סקיצה ראשונית של עיצוב דף הבית.

סבב תיקונים ראשון - זה הוא שלב של ביקורת לבדיקת נכונות של החלטות שהתקבלו בשלבים הקודמים בגיבוש קונספט עיצובי. בשלב הזה חשוב שהביקורת תבוא מהצד המקצועי יחד עם מעורבות הלקוח. חשוב לציין, שמה שנראה טוב בעיני הלקוח או המעצב, לא תמיד נכון מבחינה שיווקית או מבחינת ההרגלים של משתמשי הקצה. לכן שלב הביקורת נועד לבחון מחדש את הקונספט העיצובי. במידה והתגלו טעויות בתהליך העיצוב חוזרים אחורה ומתקנים.

עיצוב עמודים פנימיים באתר - לאחר עיצוב של עמוד הבית, למעצב יש את רוב האלמנטים לעיצוב אתר. בשלב הזה חשוב לשמור על הקו העיצובי ולהמשיך את הדפים הפנימיים באתר בהתאם לאפיון.

סבב תיקונים שני - לאחר סיום עיצוב אתר, חשוב לעבור על כל העמודים ולבדוק שמירה על שפה עיצובית אחידה, להתעמק בפרטים הקטנים ולוודא ש עיצוב אתר מוכן וסגור, לפני מעבר לשלב הפיתוח.

זה הוא תהליך עיצוב אתרים ותבניות בלייטבוקס. אתם מוזמנים לעבור ולהתרשם מעבודתינו באתר.