שאלות נפוצות בבניית אתר אינטרנט

שאלות נפוצות בבניית אתרים לעסקים:

רוצים לדעת יותר? אנחנו כאן בשבילכם! נשמח לענות על כל שאלה בנושא בניית אתרים ותבניות שלנו:


האם יש התחייבות כלשהיא?

לאחר תשלום עבור העלאת אתר עם עיצוב הנבחר - התשלום הוא אך ורק עבור שטח אחסון ודומיין משנה שנייה והעלה. זו הוצאה בסיסית שכל בעל אתר משלם פעם בשנה. במידה והלקוח יחליט להפסיק את השירות הוא רשאי לעשות זאת בכל עט והאתר ימשיך לפעול עד לתפוגת תוקף של האחסון.

כמה עולה איחסון + דומיין משנה שנייה והעלה?

התשלום עבור אחסון אתר אינטרנט ודומיין הינו 720 שקל לשנה.

האם ניתן להעביר את האתר לשרת אחר?

אתרים דינמיים הם חלק בלתי נפרד ממערכת ניהול תוכן של Lightbox, על מנת לשמור על אבטחת המערכת ולתמוך בה לצורך עדכונים ומתן שירות, המערכת חייבת להתמקם בשרתי החברה. לכן, לא ניתן לאחסן אתר בשרת אחר.

האם אוכל לעדכן בעצמי את אתר האינטרנט שלי?

בוודאי, המערכת ניהול תוכן של לייטבוקס מאוד אינטואיטיבית, פשוטה וידידותית למשתמשים. היא בנויה על עיקרון Drag and Drop. שיטה מהירה ונוחה שמונעת טעויות ולא מאפשרת לפגוע בעיצוב של האתר שלכם. להדגמת מערכת ניהול תוכן של האתר לחץ כאן

האם יש מגבלה לעדכון תוכן של אתר אינטרנט?

עיצוב אתרים בלייטבוקס בנוי בשיטה מודולרית ואינה מוגבל במספר עמודים, באפשרותכם ליצור אלפי עמודים של תוכן, המגבלה היחידה היא תנאי האחסון שתמיד אפשר להרכיב.

מה הם התנאי איחסון של אתר אינטרנט?

לכל אתר שטח אחסון של 1 גיגבייט. תעבורת נתונים חודשית הינה 40 גיגבייט. גודל בסיס נתונים – 75 מגהבייט. אלה תנאי אחסון בסיסיים לבניית אתרים בהתאמה אישית.

האם העיצוב של האתר הוא עיצוב ייחודי?

תלוי באיזה חבילה אתם בוחרים.

1) החבילה הרגילה: בניית אתר על בסיס עיצוב מוכן ובהתאמה אישית. לכן העיצוב הוא לא ייחודי. התבניות מעוצבות ברמה גבוהה לפי תחומי עיסוק. הפקה של עיצובים לאתרים בהתאמה אישית מאפשרת לנו לספק בניית אתרים איכותיים עם עיצוב ברמה גבוה, בעלות נמוכה וזמן אספקה קצר.

2) החבילה של רכישה סופית: לכל עיצוב של תבנית קיימת גם אפשרות לרכוש את הבלעדיות, העיצוב ירד מהמדף ולא תהיה מכירה נוספת. העיצוב של אתר אינטרנט הופך להיות ייחודי של הלקוח.

האם אתם מספקים שירותי עיצוב נוספים?

כן, אנו מספקים שירותי עיצוב נוספים כגון: עיצוב לוגו, עיצוב סליידר / תמונה ראשית באתר. כמו כן קיימת אפשרות לעצב אתר אינטרנט ייחודי לפי הזמנה אישית.

מה זה בעצם תבנית אתר / טמפלייט?

טמפלייט (template) זו היא תבנית עיצוב מוכנה מראש, המשמשת כשבלונה לבניית אתר אינטרנט וניתנת לשינוי בהתאמה אישית ללקוח. כלומר, התוכן, האבירה והמבנה של אתר משתנים לפי צרכי הלקוח, לדוגמא: מאמרים, טקסטים, לוגו, תמונות ואפילו חלוקת דפי האתר יכולה להיות שונה לאותה תבנית, בנוסף קיים חופש בבחירת מיקום עבור כל מודול בדפי האתר וכל זה בלי לפגוע בעיצוב של האתר שלכם. המערכת ניהול תוכן של Lightbox מספיק גמישה כדי שהאתר שלכם יראה ייחודי ומיוחד.

תוך כמה זמן אני מקבל אתר אינטרנט?

2 ימי עסקים, לאחר התשלום.

האם האתרי אינטרנט שלכם מותאמים לכל הדפדפנים?

האתרים שלנו מותאמים לכל הדפדפנים הפפולרים, החדשים ביותר והישנים שביניהם, החל מאינטרנט אקספלורר 7. תוכלו לראות פרטיים יותר מדוייקים לגבי כל תבנית בדף ההזמנה של אתר אינטרנט.

האם האתרי אינטרנט שלכם מותאמים למובייל (סמארטפון וטאבלטים)?

חלק מתבניות האתר שלנו מותאמות למכשירי מובייל. בדף ההזמנה של כל עיצוב "בפירוט אתר אינטרנט" תוכלו לראות האם האתר מותאם למכשירים ניידים.

האם עיצובי אתרים כוללים תמונות?

התבניות לא כוללות מאגר תמונות לאתר, למערכת ניהול תוכן שלנו קיימת שליטה מלאה להוספה ועדכון תמונות. התמונות באתר הם באחריות הבלעדית של הלקוח. אומנם, במקרה ולקוח מעוניין במאגר תמונות איכותיות לאתר האינטרנט שלו, נשמח לעזור ולרכוש אותם מבנק התמונות.

האם אני צריך לתת כרטיס אשראי בעת הזמנת האתר?

אין צורך בהשארת פרטי כרטיס האשארי, בעת הזמנת האתר עליך להשאיר פרטים אישים בלבד, והנציג שלנו ייצור איתך קשר להשלמת ההזמנה.